Twoje logo przy kluczykach klienta

Gadżety reklamowe mogą stanowić niesamowitą opcję zarówno dla małych firm, jak i dużych przedsiębiorstw. Dzięki odpowiednim materiałom promocyjnym możesz wzmocnić swoje działania marketingowe offline i online dzięki niezapomnianym, opłacalnym rozwiązaniom promocyjnym dla widoczności. Kiedy klienci korzystają z tych produktów – często publicznie, zwracają uwagę na Twoją markę, poszerzają zasięg firmy i zwiększają świadomość Twojej firmy.

Alternatywnie, możesz rozważyć zabawne i ekscytujące przedmioty promocyjne, które mają na celu pobudzić rozmowę i rozdawać je podczas wydarzeń i konferencji, kiedy najbardziej chcesz wywrzeć trwały wpływ. Takimi przedmiotami zdecydowanie są breloki firmowe i multitoole.

Spersonalizowane breloki firmowe

Te wygodne niestandardowe breloki przechowują klucze i markę, gdziekolwiek się znajdują. Wybierz odpowiedni projekt lub styl, dodaj swoje logo i stwórz osobisty prezent lub podarunek dla wszystkich wydarzeń promocyjnych tutajBreloki firmowe jako otwieracz do butelek? Brzmi pomysłowo i praktycznie. Brelok reklamowy z łatwością można przypiąć do kluczy, przez co klient zawsze będzie miał Twój przekaz przy sobie.

Używasz swoich kluczy codziennie, więc powinny odzwierciedlać Twoją osobowość. Uzupełnij swój zestaw kluczy o spersonalizowany brelok! Po zamówieniu dowolnej pary a każdym razem będziesz w 100% zadowolony ze swoich produktów! Brelok z blaszką jest bardziej elegancji i zarazem uniwersalny. Materiał breloka dostępny jest w wielu kolorach, aby łatwiej było go dopasować do całej identyfikacji wizualnej firmy. Laserowe grawery w obu przypadkach breloków wykonane są trwale i precyzyjnie. Breloki firmowe pasują dla wielu branż – od sportowej, po IT.

Multitool – wielofunkcyjna reklama!

Co robisz, gdy potrzebujesz śrubokręta lub noża? Powinieneś powrócić do swojego poręcznego, spersonalizowanego wielofunkcyjnego multitoola! Czy możesz sobie wyobrazić posiadanie każdego ważnego narzędzia w kieszeni? To brzmi jak produkt, który powinien być w rękach wszystkich! Aby dowiedzieć się, ile narzędzi znajduje się w jednym z naszych fantastycznych grawerowanych narzędzi wielofunkcyjnych, wyobraź sobie aż 15 różnych narzędzi w jednym miejscu – płaski śrubokręt, otwieracz do puszek i otwieracz do butelek, nożyczki, piłę, nóż, korkociąg, kombinerki, pilniczek do paznokci, wykałaczkę i wiele innych.

Celem korzystania z artykułów promocyjnych powinno być przypomnienie klientom o podstawowej wartości Twojej firmy, abyś nie musiał inwestować w nic innego niż najlepsze promocyjne rozwiązania drukowania. Multitool to doskonały gadżet dla firm zajmujących się survivalem, sportem, ASG, motoryzacją lub wędkarstwem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *