Torba reklamowa – reklamuje i się przydaje

Sytuacja związana z kryzysem ekologicznym zmusza firmy do wprowadzania wielu zmian w ich funkcjonowaniu. Od zmniejszenia ilości wydruków, rozliczania się za pośrednictwem e-faktur poprzez rezygnację z używania plastiku aż do zupełnej reorganizacji produkcji.

Nawet jeżeli nie angażujemy się w tego typu inicjatywy lub po prostu nie identyfikujemy się z nimi musimy się podporządkować zmianom. Warto jednak przemyśleć zalecane przez ekologów zachowania, a następnie wprowadzić nowe rozwiązania, gdyż możemy jednocześnie zadbać o ekologię oraz zyskać w oczach naszych klientów.

Oto kilka pomysłów na działania, które możemy wprowadzić w naszej firmie, a przy tym jednocześnie zadbać o naszą Planetę:

  •         Torby reklamowe – noszenie własnych toreb na zakupy staje się coraz bardziej popularne. Warto przygotować własne torby z nadrukiem logo naszej firmy, które będą się świetnie prezentowały i przyciągały wzrok. Mogą być wykonane z wyjątkowo wytrzymałej siatki mesh, z bawełny lub juty.
  •         Torby papierowe – w wielu krajach na świecie torby plastikowe są już zupełnie zakazane. Dlatego warto pomyśleć o nowym rozwiązaniu. Doskonale sprawdzą się torby papierowe z nadrukiem. Są one wytrzymałe, ekologiczne i mogą posłużyć wiele razy. Dodatkowo umieszczając na nich logo naszej firmy zapewnimy sobie doskonały nośnik reklamy
  •         Dokumentacja online – nie ma potrzeby drukowania wszystkich dokumentów. Obecnie możemy bez najmniejszych problemów i utrudnień wysłać fakturę online, większość dokumentów można przesyłać do urzędów w formie elektronicznej. Nie ma również potrzeby drukowania wszystkich raportów czy zestawień. Możemy je wszystkie przechowywać w zabezpieczonym miejscu na naszym komputerze lub przenośnej pamięci
  •         Wymiana żarówek – wymieniając w naszym biurze lub sklepie żarówki na energooszczędne zaoszczędzimy koszty energii i jednocześnie zadbamy o nasze środowisko
  •         Sprzęt energooszczędny – obecnie na rynku urządzeń biurowych możliwości jest bardzo dużo. Dlatego wybierajmy urządzenia, które posiadają cechy energooszczędnych.

Dzięki wprowadzeniu kilku zmian w naszej firmie znacząco zadbamy o ekologię, a dodatkowo zaczniemy budować ekowizerunek naszej marki. W czasach kiedy ten temat jest tak istotny i poruszany przez wiele osób możemy mieć pewność, że takie działania zwiększą zainteresowanie naszą firmą oraz zbudują wizerunek profesjonalne, dbającej o szczegóły marki. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *