W jakich miejscach sprawdzi się osłona z plexi?

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, t

Maseczki higieniczne oraz rękawiczki ochronne stały się od kilku tygodni obowiązkowym wyposażeniem każdej osoby stykającej się na co dzień z klientami lub petentami. Jednak w sytuacji, w której ilość zachorowań stale rośnie warto wprowadzić dodatkowe zabezpieczenia. Doskonałą propozycją dla wszystkich osób chcących zadbać o bezpieczeństwo swojego zespołu będzie osłona ochronna z plexi.

Zalety osłony ochronnej z plexi:

  •         Jest doskonałą ochroną przed wirusami oraz bakteriami
  •         Dzięki możliwości wyboru różnych wymiarów możemy idealnie dopasować osłonę ochronną do naszych potrzeb
  •         Daje możliwość również montażu w formie wiszącej
  •         Jest bardzo łatwa w montażu, dzięki czemu możemy, w zależności od naszych potrzeb, przenosić ją w różne miejsca
  •         Można ją dezynfekować środkami czystości ogólnego i szczególnego przeznaczenia, dzięki czemu jest łatwa w utrzymaniu

Ponieważ osłonę ochronną z plexi można wykorzystać do ochrony pracowników na ladzie, przy kasie, przy komputerze lub na biurku doskonale sprawdzi się w wielu miejscach (https://www.drukomat.pl/oslona-ochronna-z-plexi-bez-zadruku-1408). Między innymi możemy ją wykorzystać:

  •         W sklepie przy kasie – doskonale ochroni pracownika, który bezpośrednio ma kontakt z klientami przy kasie sklepowej. Całodzienna obsługa kasy sprawia, że osoba ją obsługująca jest wyjątkowo narażana na zakażenie wirusem. Ochrona w formie osłony z plexi zapewni dodatkową barierę.
  •         W trakcie obsługi klienta przy komputerze – poza kasą obsługa sklepu często jest zmuszona pomóc klientowi w wydrukowaniu faktury, sprawdzeniu dostępności produktu lub w znalezieniu odpowiednich materiałów. Narażeni są wtedy na bliski kontakt z klientem, a co za tym idzie na zakażenie. Dzięki osłonie ochronnej z plexi będą zabezpieczeni, a jednocześnie będą w dalszym ciągu mogli nawiązać kontakt wzrokowy oraz swobodnie rozmawiać.
  •         W aptece – obsługa aptek z oczywistych względów znajduje się w najwyższej grupie ryzyka zakażenia wirusem. Dzięki umieszczeniu osłony ochronnej zapewniamy bezpieczeństwo pracownikom apteki.
  •         W urzędach – wiele urzędów większość spraw obecnie załatwia drogą elektroniczną. Ale zdarzają się sytuacje, w których niezbędny jest kontakt bezpośredni. W takich sytuacjach również doskonale sprawdzi się osłona z plexi.

Pomimo chęci i prób ograniczenia kontaktu pomiędzy pracownikami, a klientami lub petentami nie zawsze jest to możliwe. W sytuacjach, w których ten kontakt jest nieunikniony należy wprowadzić zabezpieczenia, które obu stronom zapewnią bezpieczeństwo. Osłona ochronna z plexi na pewno świetnie sprawdzi się w tych wszystkich miejscach. 

1 komentarz do “W jakich miejscach sprawdzi się osłona z plexi?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *