Butelki reklamowe

Butelki reklamowe – gaś pragnienie i promuj markę!

Wzmocnij swoją markę dzięki promocyjnym butelkom z wodą na siłowni, spa, klubie fitness na imprezach sportowych lub po prostu w pobliżu biur i szkół. Dostępne w szerokiej gamie kolorów i stylów butelki z nadrukiem zainteresują każdego zafascynowanego zdrowym stylem życia. Jeśli chcesz zadbać o środowisko, to z pewnością zainteresują Cię butelki z tritanu. Jest to materiał, który jest połączeniem trwałości szkła i lekkiego plastiku.

Butelki reklamowe – doskonały pomysł dla Twojego biznesu?

Butelki sportowe wielokrotnego użytku, aluminiowe i metalowe, oraz markowe butelki o lekkiej konstrukcji, praktyczności i trwałości stanowią idealne wszechstronne produkty promocyjne, które z pewnością docenią Twoi klienci.

Butelki reklamowe (https://www.drukomat.pl/produkty/kubki-termiczne-i-butelki) są idealne dla każdej firmy dostarczającej sprzęt lub odzież sportową, suplementy, koktajle proteinowe, sale gimnastyczne i oczywiście, jako przedmioty pozyskiwania funduszy dla poszczególnych klubów, imprez charytatywnych i drużyn szkolnych. Każdy na boisku sportowym będzie miał taki, więc upewnij się, że widnieje na nim nazwa Twojej firmy. Eleganckie i smukłe butelki reklamowe spokojnie nadają się też w branży odzieżowej, kosmetycznej, a nawet IT. Drukowane butelki sportowe, najbardziej popularne są wśród firm sportowych, spa i klubów zdrowia.

Wiązanie marki z wydarzeniem takim jak turnieje lub wydarzenia sportowe to świetny sposób na zapamiętanie Twojej marki. Dodatkowo kolekcja niestandardowych drukowanych butelek stanowi przydatny prezent korporacyjny, których ucieszy większość Twoich klientów lub pracowników.

Butelki z nadrukiem – jakie wybrać?

Nadruk na butelkach wykonywany jest w metodzie tampodruku, czyli metodzie, która dostosowana jest do zdobienia za pomocą farby drukarskiej na powierzchniach nieregularnych i trudnych. Metoda ta jest skuteczna i trwała na wycieranie, zmywanie i dłuuuugie trzymanie w rękach. W chłodniejsze dni można zaopatrzyć się w butelkę szklaną w pokrowcu, którą pewnie trzyma się w ręku, a także chroni przed wychłodzeniem napoju – kawy, zielonej herbaty lub wody z sokiem.

Jeśli jesteś maniakiem ćwiczeń, to doskonale wiesz, jak ważne jest utrzymanie wysokiego stanu nawodnienia podczas treningu. Butelki reklamowe na siłowni będą doskonałym miejscem do promowania biznesu z zakresu sportu, turystyki i suplementów. Wykonane z bezpiecznych i trwałych materiałów utrzymają wodę nawet w ekstremalnych warunkach.

W XXI wieku chodzi o szczęście i dobre samopoczucie, więc nawet jeśli nie jesteś gotowy na bieganie w maratonie, picie dużej ilości wody i tak jest wskazane dla utrzymania zdrowego organizmu. Nasz szeroki wybór butelek z nadrukiem na wodę pozwoli dostosować produkt na prezent firmowy lub produkt reprezentatywny na targi i szkolenia. Twoi klienci otrzymują wysokiej jakości produkt, który jednocześnie będzie promował firmę w każdym możliwym momencie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *