BANER ODBLASKOWY – NOWOŚĆ NA RYNKU POLIGRAFICZNYM

Baner odblaskowy to nowość, a przy tym jest to doskonała forma reklamy wielkoformatowej. Banery takie są widoczne z dalekiej odległości, widać je w ciemnościach bez potrzeby montowania dodatkowego oświetlenia.

Istnieją ogromne możliwości tworzenia różnych kształtów banerów odblaskowych, można je ze sobą łączyć, są łatwe i lekkie w transporcie oraz, przede wszystkim ich produkcja nie jest droga.

Jak powstają banery odblaskowe?

Baner odblaskowy drukuje się na specjalnym podkładzie przypominającym plaster miodu. Produkt ten wypełniony jest mikro- pryzmatycznymi cząsteczkami materiału odblaskowego. Kolejne panele można bez problemu łączyć ze sobą, tworząc bardzo dużej wielkości baner. Tak stworzony baner nie rozciąga się, nie kurczy ani nie ulega zniszczeniu, pod wpływem różnego rodzaju temperatur.

Doskonale sprawuje się w różnego rodzaju warunkach atmosferycznych i przede wszystkim cały czas jest widoczny poprzez fakt, że baner jest odblaskowy.

W ciągu dnia baner odblaskowy nie różni się specjalnie od zwykłych banerów, natomiast po zapadnięciu zmroku różnica jest bardzo widoczna. Zwykłemu banerowi nie pomaga nawet fakt, że oświetli go latarnia.

Banery odblaskowe są bardzo trwałe i odporne na wszelkiego rodzaju zniszczenia mechaniczne. Druk powstały na takich banerach bywa:

  • robiony w technice druku UV,
  • robiony w technice druku solventowego,
  • robiony w oparciu o druk wielkoformatowy mild solvent.

Jak zamówić baner odblaskowy?

Tego rodzaju baner możemy z powodzeniem zamówić w każdej profesjonalnej drukarni online. Wystarczy tylko przekazać firmie swoje oczekiwania lub swój własny projekt. Profesjonalne drukarnie doskonale poradzą sobie z wydrukowaniem baneru odblaskowego, mimo faktu, że jest to metoda nowa.

Cena takiego baneru?

Biorąc pod uwagę zalety baneru odblaskowego, cena jego nie jest wysoka. Wszystko zależy od rodzaju druku oraz od wielkości danego, zamawianego formatu. Zasada jest zawsze taka, że im więcej metrów kwadratowych tym cena maleje. Dlatego forma ta jest idealną reklamą wielkoformatową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *